Ailece en rahat edeceğiniz tatil önerileri – Canan Demiray

3 Temmuz 2017

Bebekle seyahat sırasında taşıması zor olan bebek arabası, ana kucağı, bebek oto koltuğu, mama sandalyesi ve park yatak gibi ürünlerin kiralanması hizmetini veren Tiny Miny’yi kullanmak çok kolay.

Tıpkı inilen havalimanında araç kiralıyor gibi, seyahat edecek olan bebekli yolcu, www.tinyminy.com internet sitesi üzerinden, ineceği havalimanını ve saati seçerek, o gün o havalimanında, müsait olan bebek ürünlerini ve tüm özelliklerini görüyor. İstediği ürün veya ürünleri seçerek rezervasyonunu tamamlıyor. Yolcu havalimanına indiğinde, Tiny Miny’nin TAV İşletme Hizmetleri  ile yaptığı anlaşmaya istinaden, TAV “primeclass” özel hizmet ayrıcalığıyla havalimanında karşılanarak, kiraladığı ürünler kendisine teslim ediliyor.

Seyahat süresince kullanılan bebek ürünleri seyahat sonrası, uçağa binerken, yine TAV “primeclass” personeli tarafından iade alınıyor. İade alınan ürünler, buharla ve organik temizleme malzemeleri ile temizlenip yeni siparişe hazır hale getiriliyor.

Şu anda Türkiye’de, İstanbul – Atatürk,  Ankara – Esenboğa, İzmir – Adnan Menderes, Bodrum-Milas ve Dalaman Havalimanlarında hizmet vermekte olan Tiny Miny, Türkiye ve yurtdışındaki diğer şehirlerde ve havalimanlarında hizmet vermek için çalışmalarına devam ediyor.

Ailelerin seyahati sırasında ihtiyaç duyabileceği tüm ürünleri sisteme dahil etmeyi hedefleyen Tiny Miny, Türkiye’de bir ilki gerçekleştirerek hizmet sektörüne yeni bir soluk getiriyor.

Tiny Miny’i , tinyminycom kullanıcı adıyla tüm sosyal medya hesaplarından takip edebilirsiniz.

Yorum Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir